kandydatów

Etat Mechanik Wsparcia Ślusarz

Firma: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją.

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko- i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraera.

Mechanik Wsparcia Ślusarz
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: TTWR/06/2021
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe (ślusarz, szlifierz, tokarz i pokrewne) lub techniczne (mechaniczne, lotnicze)
  • Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień ślusarskich (trasowanie, gwintowanie, rozwiercanie)
  • Podstawowe umiejętności posługiwania się narzędziami pneumatycznymi oraz hydraulicznymi (szlifierka, wiertarka, nitownica)
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym/równoważnym
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie podstawowym
Mile widziane:
  • Znajomość obróbki cieplnej metali
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B
Zadania:
  • Wykonywanie napraw części lotniczych w oparciu o dokumentację techniczną
  • Realizacja podstawowych pomiarów na naprawianych częściach lotniczych
  • Zdejmowanie powłok zabezpieczających metodą mechaniczną i chemiczną
  • Realizacja zadań zgodnie z zamówieniami

Oferujemy:
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w branży lotniczej
  • Elastyczne formy zatrudnienia
www.lotams.com
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 175 470 063,60 zł zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.