kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: SR Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6145041, z dnia 2021-12-06

Firma outsourcingowa SR Polska Sp. z o.o. proponuje szeroki zakres usług z dziedziny prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa księgowego, naliczania płac i obsługi kadrowej, a także doradztwa w zakresie prowadzonej działalności. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • prowadzenie pełnych ksiąg handlowych Klientów biura
  • sporządzanie deklaracji podatkowych rocznych i miesięcznych : CIT-8, JPK_V7M, VAT-UE, innych zgodnie z przepisami podatkowymi
  • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego
  • terminowe przygotowanie raportów oraz zestawień dla Klientów biura
  • kontakty z Klientami biura

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość)
  • znajomość przepisów podatkowych (w szczególności VAT i CIT) i ustawy o rachunkowości
  • umiejętność prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doskonała organizacja pracy również pod presją czasu, rzetelność i skrupulatność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • znajomość programu SYMFONIA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pomoc merytoryczną oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nastawione na długotrwałą współpracę
  • opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę w pracy

Biuro usytuowane jest w dogodnym komunikacyjnie miejscu Warszawy.