kandydatów

Etat Doradca firm

Firma: Bank Spółdzielczy w Karczewie miejsce pracy: Karczew

Ogłoszenie numer: 6146952, z dnia 2021-12-06

Doradca firm

Miejsce pracy: mazowieckie / Karczew

Opis stanowiska

Podstawowe zadania:

  • bieżąca obsługa Klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • zarządzanie portfelem klientów firmowych,
  • samodzielne prowadzenie akwizycji klientów firmowych,
  • przeprowadzanie wstępnej analizy danych finansowych i ekonomicznych firm,
  • wykonywanie czynności sprzedażowych i posprzedażowe w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku Spółdzielczego w Karczewie.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy z klientami firmowymi i sukcesy w sprzedaży produktów lub usług bankowych,
  • potrafisz rozpoznawać potrzeby klientów i budować z nimi długofalowe relacje,
  • potrafisz analizować dane ekonomiczno-finansowe firm,
  • łatwo nawiązujesz kontakty, potrafisz utrzymać relację i pracować w zespole,
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, bankowość),
  • masz czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w szkoleniach umożliwiających podnoszenie kwalifikacji zawodowych.