kandydatów

Etat Kucharz/kucharka

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kucharz/kucharka
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14984
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków zgodnie z zatwierdzonym jadłospisem i wytycznymi Szefa Kuchni. Właściwe zabezpieczanie artykułów żywnościowych w magazynie kuchennym aż do chwili ich zużycia. Higieniczne i punktualne przygotowanie posiłków zgodnie z recepturami i zaplanowanym jadłospisem, normami żywieniowymi oraz z uwzględnieniem norm ilościowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: dyplom kucharza

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe (dyplom kucharza), praca z ludźmi starszymi, praca w zespole, doświadczenie zawodowe 12 miesięcy.Przygotowywanie posiłków zgodnie z zatwierdzonym jadłospisem i wytycznymi Szefa Kuchni. Właściwe zabezpieczanie artykułów żywnościowych w magazynie kuchennym aż do chwili ich zużycia. Higieniczne i punktualne przygotowanie posiłków zgodnie z recepturami i zaplanowanym jadłospisem, normami żywieniowymi oraz z uwzględnieniem norm ilościowych.Kontakt: tel. 22 617 45 78, email: dietetyk@dpsmatysiaki.waw.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy