kandydatów

Etat Specjalista ds. Spawalnictwa

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Spawalnictwa
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Nadzór nad dokumentacją ZSZ w zakresie uprawnień UDT, TDT, normy PN-EN ISO 3834-2 oraz dyrektywy ciśnieniowej 2014/68/UE
  • Planowanie i koordynowanie audytów nadzorczych i certyfikujących ZSZ w zakresie uprawnień UDT, TDT, normy PN-EN ISO 3834-2 oraz dyrektywy ciśnieniowej 2014/68/UE
  • Inicjowanie prac oraz organizowanie i koordynowanie współpracy pomiędzy komórkami organizacyjnymi w sprawach wynikających z systemu zarządzania jakością
  • Organizacja przeglądów zarządzania, ich dokumentowanie oraz nadzór nad realizacją ustaleń wynikających z tych przeglądów
  • Udział w sporządzaniu dokumentacji jakościowej i spawalniczej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek: mechanika, energetyka, spawalnictwo
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym ze spawalnictwem
  • Znajomość dyrektywy 2014/68/UE, norm zharmonizowanych, ustawy o dozorze technicznym i przepisów dozoru technicznego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność sporządzania raportów, zestawień i opracowań
  • Umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia procedur i długofalowego planowania działań
  • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń i audytów
  • Samodzielność, systematyczność, wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność (możliwa praca w delegacji).
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
Oferujemy:
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.