kandydatów

Etat Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Firma: Biuro Podrozy IMPULS miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6147987, z dnia 2021-12-07

Biuro Podrozy IMPULS

Biuro istnieje od 22 lat. Zajmujemy się obsługa firm i koncernów. Organizujemy szkolenia, konferencje, eventy, wyjazdy incentive, wyjazdy służbowe dla pracowników firm, Sprzedajemy ponadto bilety lotnicze i kolejowe.

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowywanie płatności bankowych
  • księgowanie wyciągów bankowych krajowych i zagranicznych
  • rozliczanie transakcji kartami kredytowymi
  • księgowanie RMK
  • księgowanie amortyzacji
  • uzgadnianie kont zobowiązań i należności handlowych
  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych zagranicznych i krajowych

Mile widziana znajomość:

  • przepisów dotyczących wystawiania faktur
  • znajomość przepisów dotyczących rozliczeń sprzedaży przy zastosowaniu procedury VAT marża w turystyce
  • znajomość rozliczania zakupu i sprzedaży biletów lotniczych
  • znajomość przepisów prawa pracy, ZUS, naliczania wynagrodzeń pracowniczych, rozliczania umów zleceń czy umów o dzieło
  • wspieranie w pracach Głównej Księgowej

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT, ustaw o PIT i CIT
  • rzetelność i uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • dokładności terminowość
  • mile widziana znajomość programów ; Finanse -Symfonia, Płatnik

Oferujemy

  • wynagrodzenie do uzgodnienia
  • specjalistyczne szkolenia
  • okresowe premie
  • przyjazną "rodzinną" atmosferę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-12-2021
Wyświetleń: 144