kandydatów

Etat IT Recruitment Specialist

Firma: ProData Consult Sp.z o.o miejsce pracy: Warszawa

ProData Consult jest największą na rynku skandynawskim i trzecią w Polsce firmą świadczącą usługi z zakresu Outsourcingu i Consultingu IT. Od prawie trzech dekad specjalizujemy się w dopasowywaniu najwyższej klasy konsultantów biznesowych i wykwalifikowanych specjalistów IT do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Na co dzień współpracujemy z programistami, inżynierami, testerami czy managerami IT, oferując im rozwojowe projekty dla duńskich, norweskich, szwedzkich, holenderskich, niemieckich, a także brytyjskich oraz polskich klientów.

Nasz intensywny rozwój w ostatnich latach to min. efekt doświadczenia i wysokich kompetencji naszego zespołu rekrutacyjnego. Tylko w 2020 r. obrót firmy wyniósł ponad 200 mln Euro.
W związku z planowanym rozwojem firmy powiększamy nasz zespół ekspertów rekrutacji IT poszukując osoby na stanowisko Specjalisty/tki ds. Rekrutacji IT.

IT Recruitment Specialist
Location:Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • kompleksowe realizowanie procesów rekrutacyjnych w obszarze IT
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • proponowanie nowych strategii oraz źródeł dotarcia do pasywnych kandydatów
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami oraz obecnymi konsultantami PDC
  • dbanie o wysoką jakość realizowanych procesów
Nasze wymagania
  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z rekrutacją IT,
  • znasz techniki sourcingu kandydatów oraz posiadasz wiedzę techniczną umożliwiającą Ci zrozumienie projektów IT / lub jesteś gotów do tego, aby ją zdobyć
  • masz głowę pełną pomysłów i wiesz, jak dotrzeć do kandydatów
  • lubisz działać i nie boisz się wyzwań
  • masz poczucie humoru, pozytywne nastawienie i lubisz ludzi :)
Oferujemy
  • dołączając do ProData Consult masz szansę rozwijać się razem z organizacją. Oferujemy Ci pracę w składzie profesjonalistów w obszarze rekrutacji IT oraz uczestnictwo w różnorodnych i wymagających projektach rekrutacyjnych. Nasi rekruterzy to eksperci z długim doświadczeniem i wypracowanymi technikami sourcingowymi, mamy wypracowane standardy i bardzo dobrze znamy się na rekrutacji IT.
  • zapewnimy Ci dużą samodzielność w pracy oraz swobodę działań. Znajdziesz przestrzeń do planowania i wdrażania pomysłów i innowacyjnych rozwiązań.
  • pracując w warunkach, gdzie liczy się czas nie zapominamy o jakości, dlatego tak ważne jest dla nas profesjonalne podejście w rekrutacji.
  • zadbamy o Twój rozwój dzięki pakietom szkoleniowym oraz dzięki wewnętrznym warsztatom.
  • zaopatrzymy Cię w bogaty wybór narzędzi rekrutacyjnych (Rozbudowana baza specjalistów IT, Job board'y, rozszerzone konta LN) oraz solidną wiedzę na start
  • zadbamy o Twoje zdrowie, sprawność fizyczną oraz odpoczynek zapewniając opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport oraz świadczenia urlopowe.