kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy ze znajomością języka angielskiego

Firma: ProData Consult Sp.z o.o miejsce pracy: Warszawa

ProData Consult jest największą na rynku skandynawskim i trzecią w Polsce firmą świadczącą usługi z zakresu Outsourcingu i Consultingu IT. Od prawie trzech dekad specjalizujemy się w dopasowywaniu najwyższej klasy konsultantów biznesowych i wykwalifikowanych specjalistów IT do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Na co dzień współpracujemy z programistami, inżynierami, testerami czy managerami IT, oferując im rozwojowe projekty dla duńskich, norweskich, szwedzkich, holenderskich, niemieckich, a także brytyjskich oraz polskich klientów.

Księgowa / Księgowy ze znajomością języka angielskiego
Location:Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Współpraca z 4 osobowym zespołem księgowym w Polsce przy obsłudze zagranicznych spółek firmy (szwedzkiej, norweskiej, holenderskiej oraz niemieckiej)
  • Wystawianie faktur sprzedaży oraz zakupu
  • Księgowanie dokumentów finansowych, w tym faktur kosztowych oraz faktur sprzedaży
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie kosztów podróży służbowych
  • Kontrola płatności kontrahentów, monitoring należności, uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych/raportów okresowych
  • Uzgadnianie zapisów na kontach,
  • Zbieranie danych i księgowanie wynagrodzeń
  • Udział w audytach rocznych
Nasze wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie rachunkowości lub potwierdzone ukończone kursy w tym zakresie
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Zrozumienie zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz zasad rozliczania zobowiązań / należności
  • Umiejętność obliczania, księgowania i zarządzania danymi i dokumentacją finansową
  • Zdyscyplinowanie oraz sumienność w pracy z danymi i systemami
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi
  • Znajomość systemu Navision będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość skandynawskiego prawa rachunkowego lub doświadczenie w pracy ze skandynawskimi Spółkami

Oferujemy:
  • Możliwość pracy w skandynawskiej kulturze pracy
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę w pracy
  • Pracę zdalną z możliwością korzystania z nowoczesnego biura
  • Elastyczność odnośnie formy współpracy oraz godzin pracy
  • Zaufanie oraz samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpraca z działami pokrewnymi oraz centralą w Kopenhadze
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Sprzęt niezbędny do pracy