kandydatów

Etat Brygadzista Magazynu / Magazynier

Firma: NOWEL SP. z o.o. miejsce pracy: Legionowo

NOWEL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów pieczywa do odpieku w Polsce i Europie. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w swojej branży. Od prawie 100 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję rynkową w oparciu o pasję, tradycję, wysoką jakość produktów i stały postęp technologiczny. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników zdobywamy zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów, którzy każdego dnia chętnie sięgają po oferowane przez nas pieczywo.

Nie czekaj! Dołącz do Nas!

Postaw na swój rozwój w NOWEL Sp. z o.o.!

W związku z dynamicznym rozwojem NOWEL Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista Magazynu / Magazynier
Miejsce pracy: Legionowo

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja przyjęcia wyrobów gotowych oraz dostaw zewnętrznych do magazynu mroźni
  • Koordynacja wydawania towar dla klienta
  • Planowanie lokowania palet na regałach wysokiego składowania
  • Kontrola dostaw pod kątem formalnym i jakościowym (przy współpracy Działu Kontroli Jakości), przestrzeganie procedur związanych z magazynowaniem i transportem produktów głęboko mrożonych,
  • Rozdzielanie zadań pomiędzy operatorów wózków widłowych
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej w MS Excel i SAP
  • Przyjmowanie zwrotów

Nasze wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera, szczególnie MS Excel
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym w Magazynie Mroźni
  • Umiejętności przywódcze i umiejętność delegowania zadań
  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i nożycowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość pracy w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w branży
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne)
  • Transport dla pracowników z okolic Płońska, Nasielska i Pułtuska
  • Parking dla pracowników
  • W pełni wyposażona kuchnia oraz dostęp automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy w tym m.in. odzież i środki ochrony osobistej
  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty

Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.