kandydatów

Etat Likwidator Szkód Komunikacyjnych

Firma: VIG Ekspert miejsce pracy: Warszawa

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych.

Likwidator Szkód Komunikacyjnych

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków
  • Likwidacja szkód komunikacyjnych w ramach uproszczonej ścieżki
  • Prowadzenie telefonicznych negocjacji z klientami
  • Prowadzenie właściwej, terminowej i zgodnej ze standardami korespondencji w zakresie
  • prowadzonych spraw szkodowych
  • Analiza i kompletowanie dokumentacji szkodowej
  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
Nasze wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane: Doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klienta, doświadczenie w pracy w obszarze likwidacji szkód
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Zdolności negocjacyjne
  • Rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Wolontariat pracowniczy
Benefity
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi