kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu / SEM / SMM

Firma: NOWA BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6154749, z dnia 2021-12-09

NOWA BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy doświadczonym deweloperem na polskim rynku, prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach. Działalność deweloperską na terenie Polski rozpoczęliśmy w 2015 roku i konsekwentnie realizujemy projekty w całej Polsce.

Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu / SEM / SMM

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Tworzenie strategii i prowadzenie kampanii marketingowych AdWords, Facebook
  • Wdrażanie działań marketingowych, w tym planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii Google Ads, Facebook Ads, Instagram
  • Kompleksowe zarządzanie kanałami social media w tym Facebook, Instagram
  • Współpraca z  działem sprzedaży j w zakresie przygotowywania i realizacji materiałów marketingowych wspierających efektywną sprzedaż
  • Bieżąca obsługa kampanii reklamowych
  • Monitoring poprawnego wyświetlania reklam i postów oraz moderacja treści

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znakomita znajomość narzędzi Google Ads, Google Ads Editor, Google Merchant Center, Google Analytics (mile widziane certyfikaty Google)
  • Dobra znajomość MS Excel / Google Sheets
  • Umiejętność prowadzenia kampanii w sieci wyszukiwania
  • Analityczne myślenie i wyciągania wniosków, podejmowania decyzji na podstawie danych
  • Samodzielność w realizacji zadań i organizacji pracy

Oferujemy

  • Umowa o pracę / zlecenie lub w oparciu o działalność gospodarczą
  • Pracę od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:30
  • Niezbędne narzędzia pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-12-2021
Wyświetleń: 111