kandydatów

Etat Kierownik ds. kadr i finansów

Firma: Avant Management sp zoo miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6171888, z dnia 2021-12-09

Avant Management sp zoo

Lider rynku online marketingu. Avant Management od 15 lat z sukcesami reprezentuje i buduje kariery gwiazd wybiegów, muzyki i estrady. Zbudowaliśmy kariery takich gwiazd jak: Joanna Krupa, Karolina Pisarek, Magdalena Mielcarz, Kasia Struss.

Kierownik ds. kadr i finansów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Lider rynku online marketingu oferuje własny, klimatyzowany gabinet z balkonem, garażem podziemnym na stanowisko:

 Kierownik ds. kadr i finansów w spółce Avant Management® z o.o.

Czego od Pani/Pana przede wszystkim oczekujemy?

  • aWłasnej inicjatywy i wsparcia;
  • Ewidencjonowania przychodów i wydatków poniesionych przez Spółkę na rzecz jego klientów (na podstawie wyciągów bankowych z rachunków bankowych Spółki),
  • Kalkulacji zysków netto oraz wynagrodzeń netto;
  • Sporządzania tygodniowych raportów wydatków oraz raportów sprzedaży Spółki;
  • Wystawiania faktur kontrahentom na rzecz dla klientów, windykacja płatności;
  • Pozyskiwania dokumentów niezbędnych do rozliczeń od klientów Spółki;
  • Weryfikacji uzyskanych dokumentów księgowych pod kątem prawidłowych danych;
  • Sporządzania oświadczeń, projektów umów o dzieło z rachunkami, umów zlecenia lub aneksów do umów z kontrahentami, podwykonawcami Spółki itd. na podstawie wzorów dostarczonych przez kancelarię ;
  • Nadzoru nad finansami Spółki w formie doradztwa i czynnych działań w zakresie optymalizacji kosztów i maksymalizowania marży i zysku;
  • Monitorowania miesięcznej sprzedaży spółki, wydatków, rozliczanie projektów, w tym wynagrodzeń podwykonawców;
  • Bieżącego pilnowania terminowych rozliczeń z kontrahentami;
  • Realizacji zatwierdzonych przelewów;
  • Dostarczania dokumentów księgowych do zewnętrznego biura księgowego obsługującego Spółkę w czasie umożliwiającym ich zaksięgowanie w odpowiednim terminie;
  • Obsługi w ramach serwisu ePuap.

Wymagania

Jakie mamy wymagania?

  • Systematyczność i terminowość;
  • Preferowany 40+ wiek
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w kadrach i/lub administracji finansowej;
  • Wykształcenie kierunkowe – rachunkowość, ekonomia, finanse lub ukończone kursy zawodowe;
  • Podstawowa znajomość przepisów kodeksu cywilnego;
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjności 5 dni w tygodniu w godzinach 10:00-18:00.

Oferujemy

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (pełne składki ZUS);
  • Pracę w młodym zespole (25+);
  • Pyszną kawę i miłą atmosferę w intymnym gronie;
  • Dogodną lokalizację na bliskiej Woli z parkingiem podziemnym;
  • Własny KLIMATYZOWANY gainet z balkonem i miejscem w garażu podziemnym