kandydatów

Etat Dyrektor Handlowy

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

Dyrektor Handlowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Pozyskiwanie kontraktów na rynku budownictwa przemysłowego, ze szczególnym uwzględnieniem sektora energetyki, ciepłownictwa, kogeneracji i gospodarki wodno-ściekowej,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych i budowanie relacji z inwestorami,
  • Organizowanie i nadzór nad procesem ofertowania i negocjacji kontraktów,
  • Bieżące analizy rynku budownictwa przemysłowego, obszaru ciepłownictwa, kogeneracji i gospodarki wodno-ściekowej,
  • Odpowiedzialność za jakość przygotowanych materiałów i dokumentów na etapie prekwalifikacji podwykonawców, przygotowania oferty, przygotowania umowy, itp.
  • Bezpośrednia współpraca z innymi pionami (realizacyjnym, finansowym i prawnym w Grupie) w zakresie pozyskiwania kontraktów i negocjacji umów.
Wymagania:
  •  Doskonała znajomość rynku budownictwa przemysłowego, ze szczególnym uwzględnieniem sektora energetyki, ciepłownictwa, kogeneracji i gospodarki wodno-ściekowej,
  • Kilkuletnie doświadczenie, poparte sukcesami, w pozyskiwaniu projektów z zakresu budownictwa przemysłowego, budownictwa obiektów dla ciepłownictwa, kogeneracji i gospodarki wodno-ściekowej,
  • Umiejętność i doświadczenie w organizowaniu i nadzorowaniu procesu ofertowania,
  • Duże doświadczenie w budowaniu relacji z inwestorami,
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie niezbędnym dla zajmowanego stanowiska,
  • Preferowane wyższe wykształcenie techniczne,
  • Orientacja na realizację celów biznesowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.