kandydatów

Etat Senior Java Developer

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Senior Java Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1478] U

Zadania:
  • Tworzenie oraz obsługa zintegrowanej, opartej na chmurze aplikacji.
  • Kierowanie inicjatywami rozwojowymi zespołu.
  • Wykorzystywanie i praca w oparciu o narzędzie CI/CD.
  • Przeprowadzanie przeglądów kodu innych członków zespołu.
  • Mentoring programistów z różnych dziedzin i zapewnienie im stałego rozwoju zawodowego.
  • Ścisła współpraca z właścicielami produktów i interesariuszami biznesowymi, aby zaprojektować rozwiązania techniczne dopasowane do potrzeb produktu.
  • Współpraca z członkami zespołu, organizacja regularnych spotkań.
Wymagania:
  • Doświadczenie z Open Shift lub Kubernetes.
  • Doświadczenie w rozwijaniu pipeline CI/CD w Jenkins lub podobnych.
  • Znajomość narzędzi Infrastructure as Code (CloudFormation, Terraform).
  • Doświadczenie w operacjach, zrozumienie wartości testów automatycznych, parametryzacji, rejestrowania, metryk, śledzenia.
  • Praktyczne doświadczenie ze skryptami bash i narzędziami poleceń.
  • Ponad 3 lata doświadczenia w roli lidera zespołu.
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywna postawa w proponowaniu rozwiązań i ulepszeń.
  • Silne umiejętności komunikacyjne – jesteś w stanie wyjaśnić złożone tematy techniczne nietechnicznym odpowiednikom w prosty i zrozumiały sposób.
  • Doświadczenie w pracy w zwinnym środowisku programistycznym (Scrum).
  • Płynna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 19 000 - 22 000 zł netto/miesiąc - B2B
  • Pracę dla prestiżowego klienta farmaceutycznego.
  • Pracę w otwartym i pomocnym zespole.
  • Możliwości rozwoju dla międzynarodowej firmy. Wspieramy największą międzynarodową organizację poza Polską, pracując w najnowocześniejszym środowisku pełnym automatyzacji i nowych funkcji technologicznych.
  • Elastyczne warunki współpracy: regulowane godziny pracy i umowa kontraktowa.
  • Gdy pandemia się skończy, jak chcesz - pracuj w wygodnym, nowoczesnym biurze lub w 100% zdalna praca.
  • Zaufanie. Przedstaw swoje pomysły i zorganizuj członków drużyny zgodnie ze swoją wizją. Doceniana jest kreatywność i proaktywne podejście.
  • Bez nudy. Dostarczamy Data Lakes (w tym pozyskiwanie danych i narzędzia analityczne wokół nich), aby stale się rozwijały, wymagając od nas innowacji i szybkiego reagowania na nowe zapotrzebowanie.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."