kandydatów

Etat Asystent / Asystentka biura

Firma: SuperApart miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6184377, z dnia 2021-12-12

SuperApart to firma, której zakres usług koncentruje się głównie na doradztwie w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości, optymalizacji inwestycji w nieruchomości na zlecenie Inwestorów, oraz zarządzaniu nieruchomościami w krótkim, średnim i długim terminie. Misją Superapart jest zapewnienie najwyższej jakości usług w celu maksymalizacji przychodów Właścicieli, którzy powierzają firmie swoje nieruchomości do obsługi, przy jednoczesnym dostarczaniu najlepszej oferty wartości osobom zainteresowanym noclegiem.

Asystent / Asystentka biura

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 0112/2021

Opis stanowiska

  • Wsparcie zarządu w codziennej pracy.
  • Przygotowywanie analiz i podsumowań.
  • Weryfikacja prawidłowości dokumentów wewnętrznych.
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura: obsługa telefoniczna, mailowa oraz poczty kurierskiej.
  • Współpraca z administracją budynku oraz dostawcami firmy.
  • Współpraca z księgowością i kadrami (fakturowanie, rejestracja i obieg faktur kosztowych, przelewy, płatności, wyciągi bankowe, umowy).
  • Dbanie o nienaganny wygląd biura.
  • Przyjmowanie gości oraz obsługę spotkań.
  • Zamawianie art. biurowych i spożywczych.
  • Codzienne wsparcie pracowników firmy.

Wymagania

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań.
  • Podejmowanie inicjatywy w działaniu.
  • Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Ciepłe i życzliwe usposobienie.

Oferujemy

  • Umowę zlecenie lub B2B.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.
  • Miłą atmosferę w pracy i realny wpływ na funkcjonowanie firmy.
  • Wysokiej jakości sprzęt do pracy.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-12-2021
Wyświetleń: 127