kandydatów

Etat Specjalista SMM (Social Media Manager)

Firma: Interselect Sp. z o. o. miejsce pracy: Brwinów

Ogłoszenie numer: 6168156, z dnia 2021-12-13

Interselect Sp. z o. o.

InterSelect Sp. z o.o. powstała w 2020 roku jako firma dystrybucyjna. Obecnie na polskim rynku jest jednym z największych dystrybutorów znanych na całym świecie koreańskich marek kosmetycznych.

Naszym głównym celem jest spełnianie wszelkich życzeń kosmetycznych naszych klientów, obejmując przy tym główne segmenty rynku kosmetycznego. Dlatego oferujemy wysokiej jakości skuteczne i bezpieczne produkty z naturalnych, organicznych i wspaniałych składników.

Specjalista SMM (Social Media Manager)

Miejsce pracy: mazowieckie / Brwinów

Opis stanowiska

  • Prowadzenie 9 kont na Instagramie
    • Liczba postów miesięcznie: 22-40
    • Liczba stories miesięcznie: 140-180
    • Liczba filmików z recenzjami miesięcznie: 15-20
  • Prowadzenie 2 kont w Tik Tok
    • Publikacje miesięcznie: 20-30 filmików
  • Giveaways organizacja (Inst, TT)
  • Tworzenie plan-treści dla stories + postów na miesiąc/pół miesiąca.
  • 1-2 razy w miesiącu wyjazd na magazyn za kosmetykami dla recenzji
  • Pomoc w tłumaczeniach na język polski przez portale społecznościowe.
  • Komunikacja w Direct po kwestiach marketingowych.
  • Wyszukiwanie i regularna współpraca z blogerami

Generowanie treści:

  • Recenzje wideo na temat kosmetyków
  • Montaż
  • Napisanie tekstów
  • Reposty i przetwarzanie przez UGC

Ważne:

  • Plan treści powinien zawierać angażujące stories, interakcje, testy, sprzedające stories, UGC itp.
  • Rekomendacje, porady i wymagania dotyczące planu udzieli główny menedżer SMM.
  • W odpowiedzi na ofertę wyślij link na swój Instagram, a także linki do swoich projektów, w których wygenerowałeś treści wizualne.

Wymagania

  • Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie C2 (kandydat powinien mieszkać w Polsce kilka lat)
  • Telefon iPhone X + i nowsze modele
  • Doświadczenie w tworzeniu treści komercyjnych na Instagram czy Tik Tok
  • Doświadczenie w montażu filmików (przynajmniej w programie InShot)

Oferujemy

  • Umowa zlecenie
  • Praca zdalna z wizytami do biura w miarę potrzeb (biuro znajduje się w Galerii Brwinów)
  • Grafik pracy od poniedziałku do piątku od 9 do 18:00
  • Pensja 3500 zł/brutto

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-12-2021
Wyświetleń: 123