kandydatów

Etat Kurier

Firma: Usługi Transportowe Adam Nowiński miejsce pracy: Milanówek

Ogłoszenie numer: 6184236, z dnia 2021-12-13

Usługi Transportowe Adam Nowiński

Firma transportowa od 2005

Kurier

Miejsce pracy: mazowieckie / Milanówek

Opis stanowiska

Kurier

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • praca samochodem typu „bus”,
  • mile widziane miejsce zamieszkania okolice Pruszkowa, Milanówka, Ursus lub okolice,
  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności (nie starsze niż 3 miesiące).

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki płacowe (40% wypracowanej kwoty - średnio 3500-4500 na rękę),
  • samochód służbowy,
  • praca na pełen etat,
  • konkretny rejon do objęcia w okolicach Milanówka,
  • szkolenie przed podjęciem pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-12-2021
Wyświetleń: 96