kandydatów

Etat Specjalista ds. wsparcia technicznego

Firma: N3net Sp. z o.o. miejsce pracy: Radzymin

N3net sp. z o.o. to profesjonalna firma telekomunikacyjna zajmującą się dostarczaniem usług w domach jednorodzinnych i segmentach. Posiadamy własną liczącą 1500 km sieć światłowodową oraz własne służby serwisowe. Świadczymy usługi w aglomeracji warszawskiej oraz w Warce. Nasze największe Biuro obsługi klienta mieści się w Radzyminie.

Szukamy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. wsparcia technicznego
Miejsce pracy: Radzymin
OBOWIĄZKI:
  • rozwiązywanie problemów technicznych klientów indywidualnych
  • aktywacja usług klienta indywidualnego
  • obsługa platformy Helpdesk
  • konfiguracja urządzeń (routerów) klienckich
  • wydawanie sprzętu służbom serwisowym
  • przyjmowanie dostaw ze sprzętem oraz reklamowanie wadliwych urządzeń
OCZEKIWANIA:
  • osoba, która świetnie się odnajduje w pracy przy komputerze
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa
  • komunikatywność oraz asertywność
  • znajomość systemu Net47 oraz Xpon będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie kierunkowe (w trakcie studiów ) mile widziane
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub zlecenie
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju
  • praca głównie w biurze w Radzyminie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-12-2021
Wyświetleń: 89