kandydatów

Etat Kontroler finansowy

Firma: S.T.I. Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6195177, z dnia 2021-12-14

S.T. I. Polska Sp. z o.o.– polski oddział spedycji międzynarodowej specjalizującej się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym.

Kontroler finansowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Kontrola prawidłowości uzyskiwanych wyników finansowych (wyniki miesięczne/wyniki roczne) – tzw. zamkniecie miesiąca oraz udział w konsolidacji danych finansowych Grupy
  • Tworzenie rezerw mających wpływ na P&L
  • Przygotowywanie rocznego budżetu, aktualizacji miesięcznych i kwartalnych oraz kontrolowanie wykonania budżetu (tworzenie analiz dotyczących wybranych linii P&L)
  • Analizowanie zyskowności poszczególnych klientów oraz zleceń
  • Kontrola kosztów
  • Weryfikacja i kontrola poprawności procesu fakturowania i księgowania faktur kosztowych i przychodowych
  • Wsparcie działu operacyjnego, administracyjnego i sprzedaży
  • Współpraca z Centrum Usług Wspólnych i zewnętrznym usługodawcą w zakresie kadr i płac
  • Współpraca z Dyrektorem Finansowym grupy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne / finansowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość i doświadczenie w rachunkowości finansowej, podatkowej i zarządczej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w ramach grupy międzynarodowej (poziom min. C1)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel (Makra; zaawansowane funkcje)
  • Znajomość branży logistycznej/transportowej będzie dużym atutem
  • Znajomość SAP, Power BI i innych narzędzi analitycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  •  Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Menadżera Finansowego
  •  Szkolenia zawodowe
  •  Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie należącej do międzynarodowej grupy logistycznej
  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •  Pakiet benefitów pozapłacowych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-12-2021
Wyświetleń: 107