kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. księgowości

Firma: „ACS” Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6208428, z dnia 2021-12-16

"ACS" Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze"- lidera rynku, zarządzającego m.in. Lotniskiem Chopina w Warszawie.

„ACS” Sp. z o.o. świadczy przede wszystkim usługi z zakresu ochrony i kontroli bezpieczeństwa pasażerów i bagażu oraz obsługi portów lotniczych (w tym utrzymania czystości i obsługi parkingów).

Spółka prowadzi także Ośrodek Szkolenia ACS oferujący szeroki zakres szkoleń i kursów podstawowych jak i tych podnoszących kwalifikacje zawodowe, m. in. dla pracowników „ACS” Sp. z o.o., z zakresu ochrony bezpośredniej, Operatorów Kontroli Bezpieczeństwa oraz przygotowujących osoby indywidualne i grupy zorganizowane do prawidłowych zachowań i działań w sytuacjach kryzysowych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: a-cs.pl

Starszy Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • ewidencja, weryfikacja dekretacji i ujmowanie dokumentów księgowych w prawidłowych okresach zgodnie z przepisami podatkowymi;
  • kontrola poprawności operacji i rozliczeń kont kosztowych, prowadzenie miesięcznych analiz i rozliczeń kont bilansowych;
  • ewidencja ST składników majątku Spółki, przyjmowanie i likwidacja ST i WNIP, naliczanie umorzeń i amortyzacji;
  • przygotowywanie miesięcznych rozliczeń podatkowych oraz uczestniczenie w pracach przy rocznym sprawozdaniu finansowym i pakiecie konsolidacyjnym dla GK;
  • sporządzanie rozliczeń, raportów na potrzeby firmy oraz instytucji zewnętrznych;
  • sporządzanie okresowo sprawozdań GUS;
  • znajomość procedur MDR, cen transferowych i aktualnej wiedzy podatkowo-księgowej;
  • współpraca z audytorami, bankami, urzędem skarbowym, zewnętrznymi doradcami.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze rachunkowości/finansów – min. 3 lata na stanowisku specjalisty ds. księgowości;
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość/finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości;
  • znajomość obsługi programu Quatra;
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia;
  • obowiązkowość i terminowość;
  • ukończone specjalistyczne szkolenia lub kursy z zakresu księgowości.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej na rynku od ponad 10 lat;
  • motywacyjny system wynagradzania;
  • prywatną opiekę medyczną (pakiet świadczeń medycznych dofinansowywany przez pracodawcę);
  • świadczenia socjalne (ZFŚS).
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • ubezpieczenie na życie;
  • preferencyjne pożyczki;
  • dodatkowe świadczenia socjalne;
  • dofinansowanie wypoczynku;

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-12-2021
Wyświetleń: 82