kandydatów

Etat Specjalista ds. rozwoju sprzedaży

Firma: ARNA SP. Z O.O. miejsce pracy: Ząbki

Ogłoszenie numer: 6210135, z dnia 2021-12-16

ARNA SP. Z O.O.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora automotive (części zamienne do pojazdów) - dostarczamy produkty do dużych dystrybutorów, prowadzimy magazynowanie, zajmujemy się logistyką oraz usługami marketingowymi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze IAM (niezależny rynek części motoryzacyjnych). Dzięki naszej wiedzy w dziedzinie handlu i marketingu, której skuteczność została wielokrotnie potwierdzona w polskich realiach biznesu motoryzacyjnego, nasza firma jest gwarantem najwyższej jakości towarów i usług.

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Ząbki

Opis stanowiska

Sprawdź czym będziesz się zajmował:

Szukamy osoby reprezentacyjnej, która ma doświadczenie w naprawie samochodów lub hobbistycznie interesuje się zagadnieniami z zakresu napraw samochodów, dobrze zna zagadnienia mechaniki samochodowej i jest gotowa prowadzić szkolenia techniczne dla mechaników.

Zależy nam na współpracy z osobą, która bez obaw podejmie się wykonywania różnych prac i wyzwań, które pozwolą dokładnie poznać specyfikę pracy w naszej firmie.

Oznacza to m.in.:

  • poznanie specyfiki rynku
  • zapoznanie się z materiałem szkoleniowym
  • organizowanie oraz przeprowadzanie szkoleń na terenie Polski
  • zapoznanie się z gamą produktów rynku motoryzacyjnego
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • dbanie o procesy logistyczno – magazynowe

Wymagania

Kompetencje i kwalifikacje, których szukamy:

  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Gotowość do podroży służbowych
  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów
  • Silna motywacja do pracy
  • Odpowiedzialność
  • Punktualność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

Dołącz do naszego zespołu, podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, a my w zamian zapewnimy Ci szereg korzyści, m.in.:

  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego
  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Pełne przeszkolenie
  • Rozwój zawodowy w strukturach firmy
  • Wolne weekendy
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-12-2021
Wyświetleń: 115