kandydatów

Etat Magazynier / Pracownik obsługi klienta

Firma: Hydropress Wojciech Górzny miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Firma Hydropress, zajmująca się sprzedażą oraz serwisem elementów hydrauliki siłowej, poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera / pracownika do obsługi klienta w sklepie, do nowo otwieranego warszawskiego oddziału firmy w Broniszach (Ożarów Mazowiecki).

Magazynier / Pracownik obsługi klienta
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Opis stanowiska pracy:
  •  rozmieszczanie towaru na hali magazynowej,
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej,
  • kompletowanie wysyłek,
  • rozładunek/załadunek.
  • obsługa klientów w sklepie, m.in. zakuwanie przewodów hydraulicznych
Wymagania:
  •  wykształcenie techniczne zawodowe (preferowane średnie techniczne),
  • mile widziana znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • obsługa komputera (Windows, MS Office),
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  •  stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w trybie jednozmianowym /pn. - pt. w godz. 8:00 – 16:00/,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego,
  • pakiet szkoleń z zakresu hydrauliki siłowej,
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.
Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-12-2021
Wyświetleń: 111