kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

Firma: Bemo Motors miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej
Warszawa

Grupa Bemo Motors to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 16 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, LEVC, Peugeot, Citroen, DS Automobiles oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Łodzi i Rzeszowie. Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów.

TWOJE ZADANIA:
  • sprzedaż internetowa części samochodowych oraz opon
  • zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych
  • przygotowanie zdjęć oraz opisów części
  • przygotowanie paczek do wysyłek
OD CIEBIE OCZEKUJEMY:
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdyscyplinowania, sumienności, dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane:

  • doświadczenie z branży motoryzacyjnej
DLA CIEBIE:
  • UMOWA O PRACĘ
  • SZKOLENIA
  • KARTA MULTISPORT
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • DOFINANSOWANIE DO WAKACJI
  • DOFINANSOWANIE DO LECZENIA
  • ELASTYCZNY CZAS PRACY
  • NIEFORMALNY DRESS CODE