kandydatów

Etat Pracownik techniczny

Firma: Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6247221, z dnia 2021-12-23

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”
ul. Pruszkowska 4d, 02 – 118 Warszawa zatrudni

Pracownika technicznego w Domu Kultury „Rakowiec”

Pracownik techniczny

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań z zakresu bieżącej działalności Domu Kultury,

  • Udzielanie informacji dotyczących bieżącej działalności Domu Kultury i obsługa punktu informacyjnego,

  • Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym tj. pielęgnacja terenów zielonych, grabienie liści i trawy, odśnieżanie, zamiatanie, zbieranie śmieci,

  • Branie udziału w organizacji imprez organizowanych przez Dom Kultury „Rakowiec” i wykonywanie wszelkich prac związanych z obsługą techniczną tj. przygotowanie sal zgodnie z potrzebami m.in. ustawianie stołów i krzeseł,

  • Drobne prace konserwatorskie,

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo budynku i powierzone mienie, otwieranie i zamykanie obiektu,

  • praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00 i 14.00 - 22.00

  • inne prace wynikające z bieżących potrzeb Domu Kultury.

Wymagania

  • Doświadczenie w/w pracach,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i chęci do pracy,
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Oferujemy

  • Umowę o pracę (etat).
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie.