kandydatów

Etat Ekspert ds. Zwrotu VAT [rekrutacja online]

Firma: E100 International Trade sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 300 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 1000 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

Ekspert ds. Zwrotu VAT [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji biznesowych z nowymi agentami zwrotu podatku VAT i akcyzy dla klientów E100.
  • Wprowadzanie i uruchamianie nowych projektów i zmian stosowanych w usługach zwrotu podatku VAT i akcyzy.
  • Optymalizacja istniejących projektów.
  • Wsparcie marketingowe i informacyjne w procesie realizacji projektów.
  • Nadzór nad wypełnianiem zobowiązań umownych wobec partnerów.
  • Monitorowanie rozwiązywania problemów napotykanych przez posiadaczy kart E100.
  • Przydzielanie zadań pracownikom zespołu, sprawdzanie raportów, motywowanie.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na takim samym bądź podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w prowadzeniu korespondencji i spotkań biznesowych z partnerami.
  • Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego na poziomie min. B2.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i 1C.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość.
  • Umiejętność pracy w dużym zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie z branży IT.
  • Mile widziana znajomość języka litewskiego.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku współpracy.
  • Przyjazna atmosfera pracy oraz zgrany zespół.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, e-learningowi system nauki języków obcych).
  • Szkolenia wdrożeniowe.