kandydatów

Etat Kurier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie miejsce pracy: Marki

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Kurier
Miejsce pracy: Marki
Numer: StPr/21/2117
OBOWIĄZKI:

planowanie rozkładu dnia w zakresie kolejności doręczania przesyłek; odbieranie przesyłek z punktów dystrybucji; transportowanie przesyłek; dostarczanie przesyłek do odbiorców na wyznaczonym terenie i czasie; wystawianie dokumentów przewozowych; pozyskiwanie informacji o harmonogramach podstawień pojazdów i godzinach pracy klientów;wykorzystywanie map i urządzeń elektronicznych (skanery, komputer, GPS); określanie potrzeb klienta w zakresie usług kurierskich; rozliczanie z przyjętych, wydanych przesyłek, dokumentów i należności; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ergonomii i ochrony środowiska, nienormowane godziny pracy, od 5 do 19, praca w święta i dni wolne.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kurier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność obsługi klienta oraz obsługi urządzeń elektronicznych, doświadczenie na stanowisku kurier 3 msc, prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Marki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie