kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. social media

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej Inter Cars S.A. - Lidera w dystrybucji części zamiennych do pojazdów osobowych i ciężarowych. Zespół PR i Komunikacji międzynarodowej zajmuje się opracowaniem i realizacją strategii komunikacji marketingowej dla Spółki, uwzględniając różnorodność grup odbiorców, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji.

W związku z rozwojem zespołu odpowiedzialnego za komunikację w obszarze Social Media poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. social media
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Obowiązki:
  • Realizowanie strategii komunikacji firmy w social media
  • Bieżąca opieka nad profilami social media
  • Tworzenie interesującego contentu
  • Uczestnictwo w promocjach i kampaniach reklamowych
  • Przygotowanie raportów i prezentacji
  • Aktywna współpraca z działem marketingu w tworzeniu harmonogramów oraz publikowanych treści
  • Bieżąca współpraca z działami biznesowymi
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Umiejętności pisania poprawną polszczyzną
  • Podstawowych umiejętności graficznych (kompozycja graficzna, retusz)
  • Wykorzystywania social media prywatnie (nie raz na miesiąc, najrzadziej - raz na tydzień: FB, Instagram, LinkedIn)
  • Samodzielności i kreatywności
  • Umiejętności przeprowadzania reaserch-u i prawidłowego wykorzystywania informacji
  • Odpowiedzialności
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Otwartości na poszerzania swoich umiejętności zawodowych i wiedzy
  • Poczucia humoru
  • Zainteresowanie motoryzacją lub motocyklami będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Biuro w dogodnej lokalizacji - Metro Młociny
  • Pracę w doświadczonym zespole chętnie dzielącym się wiedzą
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach,
  • Udział w szkoleniach rozwojowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizowania ciekawych projektów,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Zniżki pracownicze na ofertę handlową.