kandydatów

Etat Specjalista ds. eksportu z j.niemieckim

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Odwiedź naszą stronę www.intercars.eu i lepiej poznaj firmę.

Obecnie poszukujemy pracowników do naszego działu eksportu, który systematycznie rozwijamy. Praca działu polega głównie na obsłudze Klientów hurtowych / B2B. Z Klientami komunikujemy się w j. niemieckim, dlatego ważna jest jego znajomość na poziomie min. B1

Jako zespół współpracowników jesteśmy pomocni, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem oraz dajemy przestrzeń do realizacji własnych pomysłów.

Pracujmy razem !

Specjalista ds. eksportu z j.niemieckim
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Weryfikacja reklamacji i ewentualnych braków w dostawach
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz praca na systemie SAFO
  • Obsługa zamówień i wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Dbanie o relacje z Klientami zagranicznymi i utrzymywanie wysokich standardów współpracy
  • Swobodnie posługujesz się j. niemieckim i efektywnie korzystasz z narzędzi pakietu MS Office
  • Potrafisz budować relacje biznesowe i dbać o nie na każdym etapie współpracy z Klientami
  • Lubisz pracę z ludźmi i potrafisz realizować wyznaczone cele
Mamy dla Ciebie:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: umowę o pracę i perspektywę długotrwałej współpracy, benefity pozapłacowe oraz pracę w systemie hybrydowym.
  • Dogodną, dobrze skomunikowaną lokalizację biura - Warszawa Młociny (metro, parkingi, galeria handlowa)
  • Zniżki na części samochodowe z filii należących do grupy Inter Cars S.A.
  • Dużą dawkę wiedzy i wdrożenie stanowiskowe ( korzystamy z programu SAFO)
  • Otwartość i przychylność na Twoje sugestie, które usprawnią wspólną pracę.