kandydatów

Etat Specjalista ds. Personalnych

Firma: DIAVERUM Polska miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy
Specjalista ds. Personalnych
Miejsce pracy: Warszawa
do naszego zespołu w Warszawie

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 25-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek – jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach. Zatrudniamy ponad 14 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi ponad 40 tysiącom pacjentów. Więcej informacji o Diaverum umieszczamy na naszej stronie. Rozwijaj się z nami!

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników,
  • Prowadzenie akt osobowych oraz administrowanie danymi kadrowymi w systemach HR,
  • Monitorowanie oraz rozliczanie czasu pracy,
  • Bieżące wsparcie pracowników i kadry menedżerskiej w zakresie zagadnień personalnych,
  • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne,
  • Udział w doskonaleniu obecnych oraz budowaniu nowych narzędzi i procedur kadrowych,
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa pracy oraz właściwe ich stosowanie,
  • Wsparcie w realizacji zadań z obszaru tzw. miękkiego HR, m.in: rekrutacji, onboardingu, badania opinii pracowniczej i in.,
  • Współpraca z Centralą Grupy w zakresie projektów wdrożeniowych w obszarze HR/ Payroll
Wymagania:
  • Min. 3-4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży medycznej),
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Administracja, Ekonomia, Zarządzanie, HR),
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Doświadczenie w pracy z różnymi systemami czasu pracy,
  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office (w szczególności Excel),
  • Mile widziana znajomość programów: Płatnik, Softlab HR, SAP SuccessFactors,
  • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość,
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i nastawienie na współpracę,
  • Inicjatywa oraz umiejętność poszukiwania usprawnień i rozwiązań,
  • Doba znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość udziału w różnorodnych projektach z obszaru HR na poziomie lokalnym i korporacyjnym,
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Firmowy bezpłatny parking