kandydatów

Etat Koordynator Indywidualnej Obsługi Szpitalnej

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Koordynator Indywidualnej Obsługi Szpitalnej
Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover
al. Rzeczpospolitej 5, Warszawa

Najlepszy kandydat to taki, który:
  • przede wszystkim swobodnie komunikuje się w języku angielskim, min. na poziomie B2 – coraz częściej pacjentami Medicover są obcokrajowcy,
  • ma doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów – doświadczenie w obsłudze Klientów Premium mile widziane,
  • lubi pracować z ludźmi i łatwo nawiązuje nowe kontakty,
  • jest osobą dobrze zorganizowaną oraz asertywną,
  • zna branżę medyczną – mile widziane ukończenie kierunku Zdrowie Publiczne.
Twoim głównym obowiązkiem będzie bezpośrednia obsługa pacjentów w Szpitalu, czyli:
  • kompleksowa opieka nad pacjentem w zakresie szpitalnym – koordynacja pacjentów Paley Eurepean Institute oraz Pacjentek zakwalifikowanych do operacji endometriozy w Szpitalu Medicover,
  • aktywne promowanie produktów z aktualnej oferty szpitala,
  • ścisła współpraca z wszystkimi działami szpitala w celu zapewnienia kompleksowej obsługi pacjenta,
  • realizacja celów w zakresie jakości obsługi i satysfakcji ze świadczonych usług,
  • działania związane z rozliczeniami finansowymi.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • oferujemy stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę,
  • pracę na pełen etat z elastycznym grafikiem dostosowanym do twoich potrzeb,
  • praca w 12-godzinnym trybie zmianowym - pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-19:00 lub 8:00-20:00,
  • zawsze wolne niedziele i święta,
  • szkolenia merytoryczne i praktyczne, które zmniejszą Twój stres podczas pierwszych dni w nowej roli,
  • dostęp do benefitów m.in. prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, usług kafeteryjnych.
Jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaproponować?
  • pracę w stabilnej i nieustannie rozwijającej się organizacji, będącej liderem na polskim rynku w zakresie świadczenia usług zdrowotnych,
  • program rekrutacji wewnętrznych pozwala na aplikowanie na stanowiska wewnątrz organizacji już od 1. dnia pracy.