kandydatów

Etat Talent Acquisition Specialist (IT)

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Talent Acquisition Specialist (IT)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 97/2021

Klient ForManWay, firma ze szwedzkim kapitałem, od kilku lat działająca na rynku polskim w branży outsourcingu IT, poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Aktywne wyszukiwanie kandydatów IT różnymi metodami: m.in. sourcing poprzez LinkedIN, GitHub, StackOverflow, XRay
  • Prowadzenie pełnego procesu rekrutacyjnego - od pozyskania do zatrudnienia kandydata
  • Prowadzenie zatrudnionego w ramach Consultant Care – regularny kontakt, informowanie o wydarzeniach wewnętrznych w firmie, nawiązywanie relacji itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną weryfikację znajomości języka u kandydatów – min. poziom B2
  • Chęć do rozwoju w obszarze IT
  • Proaktywność, zaangażowanie, szybkość w działaniu, elastyczność
  • Nastawienie na wysoką jakość pracy oraz otwartość w komunikacji
  • Entuzjazm i pozytywna energia :)

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę
  • Możliwość uczestniczenia w projektach wewnętrznych Hr-owych
  • Pracę w dynamicznym, zgranym i pozytywnie usposobionym zespole :)
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym lub mieszanym; biuro mieści się w Warszawie
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.