kandydatów

Etat Specjalista IT

Firma: Euro Holding Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Euro Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Obecnie poszukuje samodzielnej osoby na stanowisko:

Specjalista IT
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie (Hepldesk) użytkowników systemów informatycznych.
  • Wykonywanie prac na infrastrukturze IT, wdrażanie nowego oprogramowania oraz sprzętu.
  • Nadzór nad systemami telekomunikacyjnymi i telewizyjnymi.
  • Wykonywanie napraw sprzętu komputerowego i koordynacja spraw w zakresie wykonywania większych remontów i awarii.
  • Administrowanie siecią, konfiguracja urządzeń sieciowych.
  • Obsługa systemu kontroli dostępu w tym rozliczanie wydanych kart.
  • Współpraca przy nadzorze nad ewidencją sprzętu IT i aktualizacja dokumentacji.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie związane z obszarem IT
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Znajomość systemów Linux
  • Znajomość systemów Windows
  • Podstawowa wiedza z zakresu konteneryzacji
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych opartych na protokole TCP/IP
  • Znajomość Active Directory
  • Znajomość środowiska wirtualizacji: Vmware, Hyper-V

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi związanych z monitoringiem sieci np. : Zabbix, LibreNMS i inne
  • Znajomość obsługi i konfiguracji urządzeń sieciowych: DELL, Unifi, Cisco, Fortigate;
  • Umiejętność pisania skryptów (PowerShell, batch)
  • Znajomość platformy M365
  • Obsługa programów ERP
  • Certyfikacja CCNA, CWNA, JNCIA

Oferujemy:

  • Maksymalną samodzielność i odpowiedzialność na powierzonym stanowisku,
  • Stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie grupowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wiedzy i doświadczenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.