kandydatów

Etat Specjalista ds. social media

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej Inter Cars SA - lidera w dystrybucji części zamiennych do pojazdów osobowych i ciężarowych. Zespół Marketingu i Komunikacji zajmuje się opracowaniem i realizacją strategii komunikacji marki dla spółki uwzględniając różnorodność grup odbiorców zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji.

W związku z rozwojem w obszarze mediów społecznościowych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. social media
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Obowiązki:
  • Realizowanie uzgodnionych działań w social media,
  • Opracowanie i realizacja kampanii produktowych i wizerunkowych w social media
  • Administracja fanpage'ami Grupy Kapitałowej Inter Cars
  • Moderacja grup tematycznych oraz for branżowych
  • Bieżąca analiza i optymalizacja kampanii i prowadzonych działań,
  • Bieżąca współpraca z działami biznesowymi w celu optymalnej realizacji zadań i celów,
  • Analiza trendów mediów społecznościowych w PL i EU
  • Przygotowanie raportów i prezentacji
  • Tworzenie kontentu np. relacji tekstowych oraz video,
  • Uczestnictwo w branżowych wydarzeniach
Nasze oczekiwania:
  • 2-3 letnie doświadczenie w realizowaniu i monitorowaniu działań w mediach społecznościowych
  • Wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie funkcjonowania social media,
  • Znajomość odpowiednich narzędzi do tworzenia, monitorowania i analizy w social media
  • Umiejętność tworzeniu postów i komentarzy w kanałach social media oraz wiedza w zakresie zasad komunikacji w social media,
  • Umiejętność tworzenia podstawowych analiz oraz ich prezentacji
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
  • Odpowiedzialność, terminowość, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zdolność kreatywnego i analitycznego myślenia
  • Doskonała znajomość ortografii i gramatyki języka polskiego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Dodatkowym atutem będzie:
  • Umiejętność obsługi narzędzi: Adobe Photoshop, Ilustrator
  • Znajomość Google AdWords, GA
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Biuro w dogodnej lokalizacji - Metro Młociny
  • Pracę w doświadczonym zespole chętnie dzielącym się wiedzą
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach,
  • Udział w szkoleniach rozwojowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizowania ciekawych projektów,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Zniżki pracownicze na ofertę handlową.