kandydatów

Etat Magazynier w dziale logistyki

Firma: Diera Sp. z o.o miejsce pracy: Błonie

Ogłoszenie numer: 6326802, z dnia 2022-01-07

Może to właśnie Ciebie szukamy!

Poszukujemy kreatywnej i odpowiedzialnej osoby do pracy w dużej firmie spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Magazynier w dziale logistyki

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie

Opis stanowiska

  • załadunek i rozładunek samochodów/kontenerów,
  • kontrola dostaw,
  • kompletacja zamówień,
  • praca ze skanerem, po przeszkoleniu,
  • właściwe rozmieszczenie magazynowanych towarów,
  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadanie uprawnień do pracy na wózkach widłowych,
  • praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku, możliwość pracy tylko na zmianę nocną,
  • znajomość gospodarki magazynowej/procedur i dokumentacji magazynowej,
  • mile widziana znajomość obsługi komputera,
  • samodzielność oraz kreatywność.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość pracy na umowie zlecenie,
  • praca „od zaraz”,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilność zatrudnienia (bardzo niski wskaźnik rotacji),
  • pakiet medyczny,
  • codzienne ciepłe posiłki regeneracyjne,
  • miłą atmosferę pracy w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość samorealizacji.