kandydatów

Etat Business Development Specialist (Heat Pump Division)

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Klient ForManWay, międzynarodowy producent rozwiązań z zakresu pomp ciepła wraz z wejściem na polski rynek, poszukuje osoby na stanowisko:

Business Development Specialist (Heat Pump Division)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 08/2022
Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa dealerów w zakresie sprzedaży i instalacji Pomp Ciepła na terenie Polski
  • Identyfikowanie możliwości sprzedażowych, przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji
  • Doradztwo techniczne w zakresie instalacji urządzeń
  • Budowanie wzajemnego zaufania z klientami i dbanie o jakość podejmowanych działań oraz obsługę klienta
  • Regularne raportowanie kluczowych wskaźników sprzedaży oraz monitorowanie trendów rynkowych
  • W przyszłości możliwość zbudowania zespołu sprzedażowego
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane - techniczne)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży pomp ciepła na polskim rynku
  • Praktyczna wiedza dotycząca rynku oraz produktów konkurencji
  • Portfolio kontaktów
  • Doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń technicznych
  • Znajomość języka angielskiego – poziom minimum B1
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Nastawienie na cel, dynamika w działaniu, umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Zdolność pracy w szybko zmieniającym się środowisku, wielozadaniowość
  • Pozytywna energia : )
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Możliwość pracy zdalnej z regularnymi wizytami (min. 1 raz w miesiącu) w biurze - dla osób spoza Warszawy
  • Pracę w biurze zlokalizowanym w Piasecznie (dla osób z województwa mazowieckiego)
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.