kandydatów

Etat Kupiec

Firma: "B&M Clothing Company" Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 6329421, z dnia 2022-01-07

B & M Clothing Company" Spółka z o.o. w Radomiu

Kupiec

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i składanie zamówień dodatków krawieckich
  • nadzór nad terminowością i jakością dostaw;
  • bieżąca współpraca z dostawcami,
  • monitorowanie i kontrola realizacji zamówień produkcyjnych,
  • prowadzenie ewidencji dodatków krawieckich.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie,
  • komunikatywność,
  • samodzielność w działaniu oraz duże zaangażowanie w powierzone zadania,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.