kandydatów

Etat Elektryk - Automatyk

Firma: ST SYSTEM SP. Z O.O. miejsce pracy: Brwinów

Ogłoszenie numer: 6329136, z dnia 2022-01-10

ST SYSTEM SP. Z O.O.

Firma oferuje: kompleksowe wykonanie instalacji automatyki przemysłowej, układów elektrycznych dla obiektów przemysłowych oraz indywidualnych.

Elektryk - Automatyk

Miejsce pracy: mazowieckie / Brwinów

Opis stanowiska

  • montaż instalacji elektrycznych
  • montaż rozdzielnic elektrycznych
  • uruchomienia układów elektrycznych
  • wykonywanie napraw, konserwacji i serwisów urządzeń

Wymagania

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektryki
  • dobra organizacja stanowiska pracy i estetyka powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności manualne, kreatywność i samodzielność
  • łatwość uczenia się nowych zagadnień

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • elastyczne warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w rozwijającej się firmie i w przyjaznej atmosferze
  • możliwość przyuczenia do pracy na wyżej wymienionym stanowisku