kandydatów

Etat Pracownik ds. rozliczeń ZUS

Firma: Fast Service Group miejsce pracy: Sochaczew

Agencja Pracy Fast Service Group, nr. rej.13060, z siedzibą w Sochaczewie ul. Ziemowita 3, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. rozliczeń ZUS
Miejsce pracy: mazowieckie / Sochaczew
Zadania:
  • Obsługa programu PŁATNIK,
  • Kompleksowe rozliczanie składek ZUS pracowników oraz zleceniobiorców,
  • Odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS oraz korekt w systemie PŁATNIK,
  • Uzgadnianie naliczonych składek z ewidencją księgową,
  • Przygotowywanie poleceń przelewów składek ZUS,
  • Pomoc w weryfikacji list płac dotyczących zwrotów oraz dopłat składek ZUS,
  • Wystawianie informacji miesięcznych i rocznych dla ubezpieczonych,
  • Ustalanie obowiązku odprowadzenia składek od wypłacanych wynagrodzeń i świadczeń,
  • Wystawianie dokumentów RP7,
  • Nadzorowanie dokumentacji na ZUS PUE oraz przekazywanie jej do działu kadr,
  • Wydruki zwolnień lekarskich, informacji o kwarantannie/izolacji itp. z ZUS z PUE. Import do programu kadrowo-płacowego,
  • Weryfikacja, uzgadnianie i korekty przebiegów ubezpieczeń na kontach ubezpieczonych,
  • Kompleksowa obsługa korespondencji z ZUS-em,
  • Wystawianie stosownych zaświadczeń potwierdzających zgłoszenie do ubezpieczeń itp.,
  • Kompleksowe sporządzanie korekt po kontroli ZUS,
  • Przygotowywanie rocznych deklaracji ZUS IWA,
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne (mile widziane wyższe),
  • Min. 2 lata pracy na stanowisku naliczania płac,
  • Doświadczenie w obsłudze programu Płatnik oraz naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców,
  • Aktualna wiedza z zakresu przepisów  ubezpieczeń społecznych oraz  przepisów prawa pracy,
  • Skrupulatność i samodzielność w działaniu,
  • Mile widziana obsługa programu kadrowo-płacowego E-nova,
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność  pracy pod presją czasu,
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Podnoszenie kwalifikacji,
  • Swobodną kulturę organizacyjną,
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, , ubezpieczenie grupowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast Service Group,, Sp. z o.o. Bis sp. K. z siedzibą w Błoniu, 05-870 Błonie, Rynek 8, moich danych osobowych zawartych w CV, formularzu i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzonej przez Fast Service Group Sp. z o.o.Bis sp.K rekrutacji na jej potrzeby oraz na potrzeby spółek z nią powiązanych oraz w celu ich udostępniania tylko tym spółkom z grupy Fast Service Group, na zlecenie których prowadzony jest proces rekrutacji i będących potencjalnym zleceniodawcą/ pracodawcą. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.