kandydatów

Etat Sponsorship Manager

Firma: ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Warszawa

ADN Akademia (dawniej MDDP Akademia Biznesu).

Jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych w Polsce. Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie najbardziej uznanych firm szkoleniowych i doradczych  działających na polskim oraz międzynarodowym rynku.

Od prawie 15 lat dostarczamy praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.

Sponsorship Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Czego od Ciebie oczekujemy?:
  • Min. 3 – letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (w obsłudze klientów korporacyjnych)
  • Wysokorozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych i sprzedażowych
  • Bardzo dobrej  organizacji pracy oraz rzetelności w realizacji zadań
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodą komunikację
  • Kreatywności, zaangażowania w tworzenie produktów i realizację nowych pomysłów
Obowiązki:
Jako Sponsorship Manager będziesz odpowiedzialna/y za:
  • Sprzedaż pakietów sponsorskich i realizację założonych budżetów
  • Przygotowywanie ofert i propozycji, opracowywanie raportów po wydarzeniu dla Partnerów
  • Negocjowanie warunków współpracy z Partnerami, zawieranie umów oraz nadzór nad realizacją świadczeń przed, w trakcie i po wydarzeniu
  • Utrzymywanie bardzo dobrych i długofalowych relacji z Partnerami
  • Rozwój nowych pomysłów i produktów dla Partnerów
  • Poszukiwanie i nawiązywanie nowych kontaktów
  • Ścisłą współpracę z zespołem przy tworzeniu projektów
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia oparty o podstawę i solidną premię uzależnioną od wyników Twojej pracy
  • Udział w tworzeniu ciekawych projektów konferencyjnych
  • Pracę w zgranym i sympatycznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum (Browary Warszawskie) z dogodnym dojazdem

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)