kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży

Firma: PIU Design miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6335610, z dnia 2022-01-11

PIU Design

PIU Design, wiodący producent systemów aluminiowych z branży Architektury Wnętrz w związku z dynamicznym rozwojem zaprasza do udziału w rekrutacji. Obecnie do naszego zespołu szukamy operacyjnej, zorganizowanej osoby do Działu Handlowego na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży. Praca w showroomie PIU Design w Warszawie ul. Litewska 10.

Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizacja Biura Handlowego
  • Kontakt z Klientem
  • Współpraca z dostawcami
  • Znajomości pakietu MS Office (Excel, Outlook, PowerPoint, etc.)
  • Fakturowanie (Optima)
  • 6Prowadzenie CRM

Wymagania

  • Znajomość języka Angielskiego
  • Doświadczenie min. 5 lat

Oferujemy

  • Praca w młodym zespole z perspektywami na rozwój.