kandydatów

Etat Rejestratorka / Rejestrator Medyczny

Firma: ZOZ Tarczyn miejsce pracy: Tarczyn

Ogłoszenie numer: 6341736, z dnia 2022-01-11

ZOZ Tarczyn

ZOZ Tarczyn, jest podmiotem medycznym świadczącym usługi zarówno w oparciu o finansowanie przez NFZ jak i wizyty komercyjne u specjalistów z wielu dziedzin ochrony zdrowia. Ostatnie lata to nasz bardzo dynamiczny rozwój w związku z tym prowadzimy aktywne rekrutacje na stanowiska administracyjne.

Rejestratorka / Rejestrator Medyczny

Miejsce pracy: mazowieckie / Tarczyn

Nr Ref.: 01/01/RM/ED

Opis stanowiska

  • Obsługa pacjentów: telefoniczna, bezpośrednia
  • Rejestrowanie Pacjentów na wizyty u poszczególnych specjalistów
  • Udzielanie bieżącej informacji Pacjentom będącym w Przychodni
  • Weryfikacja ubezpieczenia i/lub przyjmowanie ewentualnych płatności za wizyty komercyjne

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Zrozumienia specyfiki pracy z Pacjentem- osoby z problemami zdrowotnymi
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Zaangażowania i sumiennego podejścia do swoich obowiązków
  • Dyskrecji i umiejętności zachowania poufności

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe w kwocie 25 zł brutto za każdą przepracowaną godzinę
  • Premię uznaniową do 2,50 zł brutto do każdej przepracowanej godziny
  • Współpracę na umowie zlecenie, docelowo możliwe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość pracy i rozwoju w bardzo dynamicznie rozwijającej się placówce medycznej
  • Realne ścieżki awansu zarówno w strukturze administracyjnej jak i medycznej
  • Pakiety szkoleń podnoszących kwalifikację

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-01-2022
Wyświetleń: 79