kandydatów

Etat Praktykant w zespole TAX Financial Services

Firma: KPMG miejsce pracy: Warszawa

Praktykant w zespole TAX Financial Services
Warszawa
umowa zlecenie

Czym zajmuje się zespół?

Zespół specjalizuje się w obsłudze podatkowej podmiotów z branży finansowej, takich jak banki, towarzystwa ubezpieczeń, fundusze inwestycyjne oraz inne instytucje finansowe, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień typowych dla tego rodzaju klientów. Doradztwo podatkowe obejmuje wszystkie rodzaje podatków. Zespół współpracuje ściśle z grupą doradztwa finansowego KPMG FS Advisory.

Twoje zadania:
  • udział w projektach z obszaru doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
  • przygotowywanie opinii w języku polskim i angielskim
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego
  • analizę przepisów podatkowych
  • udział w obsłudze banków, spółek leasingowych, spółek faktoringowych
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta (preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • zainteresowania prawem podatkowym
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (MS Excel, MS Word)
  • zaangażowania i nastawienia na realizację postawionych celów
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych i planowania
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole oraz łatwości nawiązywania kontaktów
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • pracę w systemie hybrydowym lub zdalnym
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • współpracę z renomowanymi klientami
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • przyjazną atmosferę pracy
KPMG Sp. z o.o., Departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członekglobalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskichstowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielskąz odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przezniezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.