kandydatów

Etat Financial Specialist

Firma: Cube Group S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6346548, z dnia 2022-01-12

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Łączymy ultranowoczesną strategię digital marketingową, analitykę i technologię. Działamy m.in. dla mBank, Polpharma, Provident, Smyk, Vistula, Wólczanka i więcej oraz zgarniamy przy tym najważniejsze nagrody branżowe (m.in. MIXX Awards, Golden Arrow, Performance Marketing Diamonds CEE). Performance DNA, Pasja, Podążanie za innowacją i Partnerstwo - to nasze wartości.

Financial Specialist

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • powierzymy w Twoje ręce odpowiedzialność za koordynację i realizowanie projektów z zakresu finansów
  • będziesz uczestniczył w procesie budżetowania rocznego
  • będziesz brał udział w procesie rozliczania budżeturozliczania odchyleń od pozycji budżetowanych, zamykaniu miesiąca
  • na co dzień będziesz ściśle współpracował z biznesem i odpowiadał za weryfikację poprawności jego rozliczeń
  • będziesz również brał udział w procesie wdrożenia systemu do elektronicznego obiegu dokumentów

Wymagania

Szukamy właśnie ciebie, jeżeli...

  • posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z controllingiem lub finansami wewnętrznymi zdobytego w branży usługowej - i opowiesz nam na przykładach o odniesionych przez Ciebie sukcesach
  • znasz Excela na poziomie średnio zaawansowanym
  • znasz język angielski na poziomie średnio zaawansowanym
  • posiadasz umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, umiesz wyciągać wnioski i dawać rekomendacje
  • masz inicjatywę, dobrze organizujesz pracę własną, angażujesz się w powierzone zadania, bierzesz odpowiedzialność za rezultaty i nie boisz się rozwiązywać napotkanych problemów
  • jesteś dokładny i sumienny
  • jeśli ukończyłeś ekonomię, matematykę, metody ilościowe w ekonomii lub pokrewne, będzie to Twój dodatkowy atut

Oferujemy

  • pracę u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe – dla przykładu to my w digitalu robiliśmy odjazdowy launch pierwszego elektrycznego car-sharingu w Warszawie Innogy Go!, promowaliśmy konta bankowe Credit Agricole razem z Dawidem Podsiadło, a gdy upolowałeś kod rabatowy na zakupy w dobrych sklepach internetowych, to prawdopodobnie był on dostarczony właśnie przez nas i naszych Klientów
  • stały dostęp do pasjonatów i ekspertów digital marketingu oraz wymianę wiedzy: mamy regularne wewnętrze spotkania („Dzielimy się wiedzą”) oraz platformę z nagranymi szkoleniami wewnętrznymi z różnych obszarów digital marketingu oraz kompetencji miękkich
  • dobrą i rozwojową atmosferę pracy z zespołem i przełożonym (97% naszych pracowników ceni sobie wiedzę ekspercką przełożonego, jego wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz relacje z nim; 92% naszych pracowników ceni sobie atmosferę u nas; 89% ceni to, że otrzymuje informacje zwrotne od przełożonego i wskazówki do rozwoju; 90% potwierdza, że ma możliwość proponowania własnych rozwiązań i pomysłów w pracy; dane: ankieta wewnętrzna
  • praca hybrydowa w biurze w WARSZAWIE (3 dni zdalnie w tygodniu) :)
  • Mokotów. Daleko od Mordoru. Dog-friendly office. Blisko zieleni (m.in. Park Dreszera oraz Skwer im. Małkowskich).
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30 (możliwość większej elastyczności, jeśli się dogadamy :))
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - umowa B2B lub umowa o pracę
  • wsparcie w pierwszych miesiącach adaptacji
  • benefity: opieka medyczna (Enel-Med) lub Benefit Multisport lub doładowanie na platformie MyBenefit