kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży internetowej

Firma: MUZEUM WARSZAWY miejsce pracy: Warszawa

Muzeum Warszawy poszukuje:

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży internetowej

Jeśli jesteś osobą samodzielną, multitasking nie jest Ci obcy, dobrze czujesz się w sprzedaży internetowej i obsłudze klienta, to szukamy właśnie Ciebie!

Dział: Dział Promocji, Sprzedaży i Sponsoringu

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SSI_1PS/2022

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie sklepem internetowym Muzeum, w tym wybór asortymentu wydawnictw i pamiątek, ustalanie polityki cenowej, sposobu ekspozycji, oraz promocji
  • Administracja strony internetowej (w tym aktualizacja certyfikatu SSL, aktualizacja i konserwacja WordPressa)
  • przygotowanie zdjęć i opisów produktów
  • obsługa klientów sklepu internetowego: przyjmowanie zamówień, wysyłka paczek, kontakt telefoniczny i mailowy, odpowiadanie na reklamacje
  • miesięczne raportowanie sprzedaży w sklepie
  • korzystanie z systemu kasowego iKsoris w zakresie sprzedaży w sklepie internetowym
  • współpraca z firmami dostarczającymi przesyłki, w tym podpisywanie umów i prowadzenie rozliczeń
  • odpowiedzialność za obieg dokumentów dotyczących zatowarowania i sprzedaży w sklepie internetowym; bieżące rozliczenia z Księgowością i Logistyką
  • prowadzenie miesięcznych analiz działania strony internetowej sklepu
Nasze wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 1 rok stażu pracy
  • obsługa komputera: CMS Wordpress, Windows, pakiet MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Mile widziane:
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • znajomość obsługi stron internetowych
  • znajomość systemu iKsoris
  • znajomość rynku księgarskiego
  • samodzielność, innowacyjność, kreatywność, otwartość, staranność
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • przyjazne środowisko pracy w sercu Starego Miasta
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”