Etat Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Sekcji Wdrażania 1 w Departamencie Rozwoju Startupów

Firma: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6348843, z dnia 2022-01-12

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Sekcji Wdrażania 1 w Departamencie Rozwoju Startupów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: SS/GS/DRS_SW1/01/22

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Realizacja zadań w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 działanie 1.1 (poddziałanie 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej), w szczególności:

  • prowadzenie od strony merytorycznej i finansowej wyznaczonych umów zawartych z beneficjentami;
  • weryfikacja i zatwierdzanie zmian do umów o dofinansowanie i sporządzanie aneksów i zmian do umów, przygotowanie wypowiedzeń umów,
  • kontrola merytoryczna sprawozdań beneficjentów oraz wniosków o płatność,
  • prowadzenie wizyt monitorujących u beneficjentów oraz weryfikacja raportów z kontroli,
  • opracowywanie, opiniowanie i aktualizacja dokumentów wdrożeniowych, dokumentów i wytycznych do programów, oraz procedur w zakresie realizacji umów z beneficjentami, w tym rozliczania projektów,
  • obsługa systemów informatycznych.

Wymagania

Wymagania:

Na tym stanowisku oczekujemy (wymagania konieczne):
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku 3 lata dla starszego specjalisty, 4 lata dla głównego specjalisty;
  • Znajomość aktów prawnych i dokumentów programowych związanych z finansowaniem projektów finansowanych ze środków publicznych, w szczególności Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Polsce;
  • Bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office;
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz szybkiego uczenia się;
  • Zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.
Dodatkowo mile widziane (wymagania pożądane):
  • Znajomość ekosystemu startupowego;
  • Wykształcenie na kierunkach obejmujących prawo, zarządzanie i ekonomię;
  • Doświadczenie w pracy w administracji publicznej lub jednostce wspierającej rozwój przedsiębiorczości;
  • Doświadczenie z rozliczaniu projektów realizowanych przy wsparciu funduszy UE z perspektywie finansowej 2014-2020;
  • Znajomości podstawowych zagadnień w zakresie prawa gospodarczego, finansów publicznych, uregulowań prawnych w zakresie finansów i rachunkowości, pomocy publicznej, prawa zamówień publicznych;
  • Doświadczenie w realizacji projektów doradczych dla przedsiębiorstw.

Oferujemy

  • umowa o pracę;
  • regulaminowa premia kwartalna;
  • prywatna opieka medyczna;
  • grupowe ubezpieczenia na życie;
  • szkolenia;
  • akcje charytatywne;
  • atrakcyjna lokalizacja;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.