kandydatów

Etat Graphic Designer

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Graphic Designer
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie materiałów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej firmy.
  • Tworzenie kreacji graficznej na podstawie makiet przygotowywanych przez dział UX.
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz działami wewnątrz organizacji.
  • Przygotowanie animacji (w tym banerów i kreacji do wykorzystania na stronach internetowych i w social mediach).
  • Dbanie o spójny wizerunek firmy we wszystkich kanałach.

Oczekujemy:

  • Minimum 2-lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign).
  • Znajomość najnowszych trendów w projektowaniu interfejsów www (UX) ze szczególnym uwzględnieniem e-commerce
  • Wysoka kreatywność i zmysł artystyczny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i Komunikatywność

To oferujemy:

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Przestrzenne biuro w dogodnej lokalizacji (Stacja Metra Młociny)
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju poziomego jak i pionowego wewnątrz struktury Inter Cars