kandydatów

Etat Team Leader

Firma: CAPITAL SERVICE miejsce pracy: Ostrołęka

Jesteśmy obecni na rynku finansowym od 1999 roku. Naszym głównym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia Klienta oraz zapewnienie najwyższych etycznych standardów obsługi. Głównymi naszymi produktami oferowanym Klientom są pożyczki gotówkowe, które na rynku finansowym spośród innych ofert wyróżniają proste i czytelne zasady. Nasi pracownicy to wysoce wykwalifikowani doradcy finansowi, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem służą każdemu Klientowi i pomagają w rozwiązywaniu chwilowych problemów finansowych.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Team Leader
Miejsce pracy: Ostrołęka
Szukamy osoby która posiada :
  • minimum roczne doświadczenie w zarządzeniu zespołem
  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta
  • zaangażowanie do pracy i determinację w dążeniu do celu
  • umiejętność motywowania ludzi
Twój zakres obowiązków:
  • praca w siedzibie Spółki w Ostrołęce
  • zarządzanie zespołem konsultantów będących pierwszą linią kontaktu z klientami Spółki
  • udzielanie bieżącego wsparcia oraz informacji zwrotnej do pracowników zespołu
  • kontrolowanie oraz raportowanie wyników z realizacji zadań ilościowych i jakościowych zespołu
  • zarządzanie pracą własną i podległych pracowników
  • motywowanie oraz rozwijanie umiejętności podległych pracowników
  • przeprowadzanie coachingu oraz merytorycznej ocenę pracy pracowników
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań oraz analiz dotyczących bieżącej pracy podległego zespołu
Gwarantujemy Tobie:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wiedzę
  • rozwój umiejętności i kompetencji związanych z zarządzaniem
  • dużo wyzwań i różnorodność w pracy każdego dnia
  • …. i najlepszą kawę w okolicy