kandydatów

Etat Specjalista ds. Controllingu

Firma: CAPITAL SERVICE miejsce pracy: Ostrołęka

CAPITAL SERVICE S.A. jest spółką z branży pożyczkowej. Oferuje pożyczki przez ponad 100 oddziałów terenowych na terytorium całej Polski, placówki franczyzowe i partnerskie, jak również poprzez wewnętrzny Dział Contact Center oraz kanał internetowy www.kredytok.pl. Spółka posiada wypracowane na podstawie ponad dziesięcioletniego doświadczenia, własne metody badania zdolności kredytowej klientów, co pozwala na unikanie nadmiernego ryzyka.

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Specjalista ds. Controllingu
Miejsce pracy: Ostrołęka
Twój zakres obowiązków:
  • sporządzanie raportów operacyjnych na potrzeby Spółki
  • zapewnienie zgodności merytorycznej raportów pomiędzy sobą
  • projektowanie oraz budowanie baz danych (SQL) oraz pozostałych narzędzi umożliwiających sprawne i optymalne raportowanie w Spółce
  • analiza czynników mających wpływ na procesy sprzedażowe oraz windykacyjne zachodzące w Spółce
  • opracowanie wymagań i udział we wdrożeniu systemu sprawozdawczości zarządczej
  • zapewnienie prawidłowego pozyskiwania danych źródłowych do systemu sprawozdawczości zarządczej
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w ramach wymagań raportowych i analitycznych
Nasze wymagania:
  • praca w siedzibie Spółki w Ostrołęce
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub informatyczne)
  • doświadczenie w pracy na danym lub podobnym stanowisku
  • dobra znajomość Excel oraz Microsoft SQL
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, orientacja na szczegóły i rzetelność
  • znajomość produktów finansowych będzie dodatkowym atutem
To Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • współpracę z zaangażowanym zespołem
  • wsparcie przełożonego w okresie adaptacji
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego

Nie zwlekaj i DOŁĄCZ DO NAS :)