kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji / HR

Firma: CAPITAL SERVICE miejsce pracy: Ostrołęka

Jeśli:
  • jesteś pozytywnie nastawiony/a do życia
  • lubisz pracować z ludźmi
  • masz głowę pełną ciekawych pomysłów
  • nie boisz się wyzwań

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji / HR
Miejsce pracy: Ostrołęka
Twój zakres obowiązków:
  • przygotowywanie i przeprowadzanie procesu rekrutacji oraz aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • udział w budowaniu systemów motywacyjnych dla pracowników
  • udział w projektach z zakresu „miękkiego HR” (employer branding, onboarding, systemy motywacyjne, ścieżki rozwoju, badanie satysfakcji pracowników)
  • współpraca z menadżerami

Dodatkowo, jeśli posiadasz umiejętności z zakresu „twardego HR” jak poniżej, również możesz aplikować:

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników Spółki i zleceniobiorców
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS
  • monitorowanie czasu pracy, szkoleń BHP, badań lekarskich
  • kontrola zgodności działań i dokumentów z normami i przepisami prawa
Nasze wymagania:
  • praca w siedzibie Spółki w Ostrołece
  • doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych
  • komunikatywność i otwartość na wiedzę
  • skrupulatność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawna obsługa pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel)
To Oferujemy:
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • możliwość udziału w ciekawych projektach HR i rozwój osobisty
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego
  • niekorporacyjną atmosferę (w pracy ubieramy się schludnie lecz “luźno”)
  • pracę w firmie, dla której najcenniejszą wartością są jej pracownicy
  • codzienną porcję wyzwań, dzięki czemu nigdy nie będziesz się nudzić!

Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Nie zwlekaj, DOŁĄCZ DO NAS