kandydatów

Etat Samodzielny księgowy ds. projektów

Firma: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6356517, z dnia 2022-01-13

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi poszukuje pracownika na stanowisko:

Samodzielny księgowy ds. projektów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji księgowej projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych zgodnie z podpisanymi umowami oraz obowiązującymi przepisami,
  • Ewidencja dokumentów księgowych związanych z realizowanymi projektami tj. faktury, listy płac, delegacje, wyciągi bankowe, PK,
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych w zakresie ponoszonych kosztów i otrzymywanych środków na realizację projektów,
  • Realizacja płatności w ramach rozliczanych projektów,
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie rachunków bankowych wyodrębnianych dla poszczególnych projektów,
  • Weryfikacja, w zakresie zgodności z ewidencją księgową, sprawozdań finansowych składanych przez jednostki realizujące projekty.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie kierunkowe z zakresu Rachunkowości i Finansów,
  • Znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości,
  • Doświadczenie zawodowe związane z pracą w księgowości,
  • Biegła, praktyczna znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z rozliczaniem środków ze źródeł zewnętrznych,
  • Znajomość systemu RAKS.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.